Pomôžeme vám vybrať ten správny závesný systém pre váš domov

Správny výber závesného systému je veľmi dôležitý pre celkové riešenie tienenia interiéru, a to z funkčného, aj estetického hľadiska. Radi vám poradíme a odporučíme ten správny.

Hliníkové koľajnice

Hľadáte praktické a elegantné riešenie pre zavesenie vašich záclon a závesov? Stavte na kvalitný hliník. Moderný minimalistický vzhľad hliníkových koľajníc doplní každý interiér. Manipulácia so záclonami a závesmi je následne veľmi jednoduchá.

Výhody hliníkových koľajníc

• dĺžka až 6 m bez nadpájania
• možnosť ohybu
• nenápadná montáž
• široká ponuka typov a farieb

Kovové tyče

Kovové tyče sú ideálnym riešením pre tých, čo hľadajú niečo klasické. Sú k dispozícii v rôznych farbách a prevedeniach, takže si môžete vybrať také, ktoré dokonale doplnia váš interiér. S vhodnými závesmi a záclonami bude váš interiér vyzerať moderne a elegantne.

Motorické koľajnice

Ovládajte záclony a závesy z pohodlia vášho gauča. Motorické koľajnice sú výborné pre tých, ktorí majú ťažko dostupné okná, ale aj pre tých, ktorí hľadajú luxusné riešenie pre svoj domov. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú dlhú životnosť. Stačí si vybrať z množstva prevedení také, ktoré je vhodné pre váš interiér.

Výhody motorických koľajníc

1. Komfortné používanie a tiché motory vám umožnia pohodlnejšie regulovať interiérové tienenie.

2. Využite možnosť ovládania cez mobil a prepojenia s inteligentnou inštaláciou vášho domu.

3. Kompletné riešenie, ktoré je vhodné pre všetky typy záclon a závesov ako aj rovné i zakrivené dráhy.

V ponuke máme aj varianty s nabíjateľnou batériou pre prípad, že ste s takýmto riešením vopred nepočítali. Ovládať ich môžete diaľkovým ovládaním alebo telefónom.

Pozrite si naše realizácie

Hľadáte závesy, ktoré budú dokonale ladiť s vaším interiérom a zároveň budú praktické a funkčné? Kontaktujte nás a dohodnite si zameranie interiéru a výrobu závesov na mieru pre vašu úplnú spokojnosť. 

Články z nášho blogu

Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

Pri realizácii záclon a závesov poskytujeme kompletný servis, od zamerania priestoru, cez poradenstvo a výber závesných systémov, až po montáž a zavesenie hotových záclon a závesov. Ako jednotlivé kroky prebiehajú? Poďme si celý proces postupne priblížiť.

Ako riasiť záclony a závesy

Ako riasiť záclony a závesy

Okrem funkčnosti zohrávajú záclony a závesy v interiéri aj dizajnovú úlohu. Základným prvkom, ktorý túto vlastnosť definuje, je riasenie. Existuje pritom niekoľko spôsobov, ako docieliť ideálne riasenie pre každý materiál.   Riasenie záclon Pravidelné riasenie...

Ako vybrať závesný systém

Ako vybrať závesný systém

Ponuka závesných systémov je veľmi široká. Pri ich výbere sa musíte rozhodnúť na základe funkcie, ktorú od záclon, resp. závesov očakávate. Zároveň treba zohľadniť aj štýl, v akom máte zariadený interiér. Hliníkové koľajnice Najpoužívanejší závesný systém sú hliníkové...

Používame materiály od svetových výrobcov

Naším cieľom je poskytovať kvalitné výrobky z kvalitných materiálov. Preto sa pri výbere materiálov sústreďujeme len na kvalitné a overené značky.

Hľadáte dokonalé závesy pre váš byt alebo dom? Neváhajte a kontaktujte nás.

Naši pracovníci vám radi poradia a pomôžu s výberom záclon alebo závesov pre váš interiér, vrátane zamerania a následnej odbornej montáže.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Nahrať môžete súbory (.JPG, .PNG, .BMP, .PDF) s max. veľkosťou 5MB