Kto pre vás šije záclony a závesy na mieru?

Vítame vás na webových stránkach našej rodinnej firmy, ktorá sa už cez 20 rokov venuje šitiu záclon

Prečo práve zaclonynamieru.sk?

Naša firma sa vyznačuje jedinečným a individuálnym prístupom k zákazníkom, ktorý zahŕňa poradenstvo, zameranie a montáž, aby sme tak dokázali plne uspokojiť všetky požiadavky našich klientov.

Závesy a záclony šijeme na mieru v našej krajčírskej dielni a na mieru prispôsobujeme aj koľajnicové systémy.

  Veríme v kvalitu, a preto používame len najlepšie materiály od popredných výrobcov, aby sme zaručili, že záclony od nás budú vždy dokonalé a odolné.

  Našou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, a preto sa snažíme vždy poskytnúť najlepší servis.

  Vďaka našim 20-ročným skúsenostiam v oblasti šitia záclon si môžete byť istí, že od nás dostanete kvalitné a profesionálne služby.

  Pozrite si naše realizácie

  Hľadáte závesy, ktoré budú dokonale ladiť s vaším interiérom a zároveň budú praktické a funkčné? Kontaktujte nás a dohodnite si zameranie interiéru a výrobu závesov na mieru pre vašu úplnú spokojnosť. 

  Články z nášho blogu

  Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

  Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

  Pri realizácii záclon a závesov poskytujeme kompletný servis, od zamerania priestoru, cez poradenstvo a výber závesných systémov, až po montáž a zavesenie hotových záclon a závesov. Ako jednotlivé kroky prebiehajú? Poďme si celý proces postupne priblížiť.

  Ako riasiť záclony a závesy

  Ako riasiť záclony a závesy

  Okrem funkčnosti zohrávajú záclony a závesy v interiéri aj dizajnovú úlohu. Základným prvkom, ktorý túto vlastnosť definuje, je riasenie. Existuje pritom niekoľko spôsobov, ako docieliť ideálne riasenie pre každý materiál.   Riasenie záclon Pravidelné riasenie...

  Ako vybrať závesný systém

  Ako vybrať závesný systém

  Ponuka závesných systémov je veľmi široká. Pri ich výbere sa musíte rozhodnúť na základe funkcie, ktorú od záclon, resp. závesov očakávate. Zároveň treba zohľadniť aj štýl, v akom máte zariadený interiér. Hliníkové koľajnice Najpoužívanejší závesný systém sú hliníkové...

  Používame materiály od svetových výrobcov

  Naším cieľom je poskytovať kvalitné výrobky z kvalitných materiálov. Preto sa pri výbere materiálov sústreďujeme len na kvalitné a overené značky.

  Hľadáte dokonalé závesy pre váš byt alebo dom? Neváhajte a kontaktujte nás.

  Naši pracovníci vám radi poradia a pomôžu s výberom záclon alebo závesov pre váš interiér, vrátane zamerania a následnej odbornej montáže.

  Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
  Nahrať môžete súbory (.JPG, .PNG, .BMP, .PDF) s max. veľkosťou 5MB