Záclony na mieru vizuálne ulahodia vášmu oku a zároveň ponúknu aj praktickú funkčnosť

Moderné záclony ušité na mieru oživia každú miestnosť, spálňu, kuchyňu, obývačku či iné obytné miestnosti.

Vyberte si záclony na mieru pre každú miestnosť

Záclony do obývačky

Záclony do obývačky by nemali byť len obyčajným kusom textilu visiacimi pred oknom. Obývačka je obľúbeným miestom, kde sa stretáva rodina, priatelia, návštevy a preto by táto miestnosť mala byť útulná a príjemná. Záclona v obývačke by teda nemala byť iba látkou v okne, ale prispieť k útulnosti izby.

Záclony do kuchyne

V kuchyni narážame na vlhkosť vzduchu, výpary z jedál, znečistenie a to všetko musí vydržať kuchynský nábytok a zariadenie. Presne to je i dôvodom prečo v našich kuchyniach stretáme jasno biele záclony skôr výnimočne. Záclony do kuchyne sa musia dať jednoducho zavesiť a musia byť ľahko udržiavateľné.

Moderné záclony

Vaše okná potrebujú vhodnú a vkusnú ochranu, je jedno či ich vybavíte závesom, záclonou, vertikálnymi či horizontálnymi žalúziami. Jemné farby, nápadné vzory, elegantný dizajn, to všetko vám prinášajú moderné záclony. Záclony sa dajú kombinovať s množstvom štýlov, s rôznymi druhmi nábytkov, úplne podľa vašich predstáv.

Záclona a záves nie je to isté! Záclony sú šité z jemných, padavých materiálov. Sú priesvitné, niekedy s jemnými vzormi a môžu byť aj farebné. Záclony bránia viditeľnosti zvonku do interiéru počas dňa. Vhodne zvolená záclona zároveň dokáže príjemne zútulniť akúkoľvek miestnosť v dome či byte.

Nezabúdajte na detské záclony

Aj detské izby si zaslúžia kvalitné a najmä bezpečné záclony. Je potrebné vyhnúť sa tomu, aby z detských záclon viseli rôzne šnúry alebo riasiaca páska, ktoré by hlavne pri menších deťoch mohli spôsobiť problémy. Pri výbere záclon pre detské izby vám radi poradíme a odporučíme to najlepšie a najbezpečnejšie riešenie.

Pozrite si naše realizácie

Nájdite pre váš interiér tie najvhodnejšie záclony! Kontaktujte nás a dovoľte nám navrhnúť a pripraviť pre vás dokonalé záclony, ktoré potešia vaše oko a dodajú vášmu domovu punc elegancie a štýlu!

Články z nášho blogu

Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

Pri realizácii záclon a závesov poskytujeme kompletný servis, od zamerania priestoru, cez poradenstvo a výber závesných systémov, až po montáž a zavesenie hotových záclon a závesov. Ako jednotlivé kroky prebiehajú? Poďme si celý proces postupne priblížiť.

Ako riasiť záclony a závesy

Ako riasiť záclony a závesy

Okrem funkčnosti zohrávajú záclony a závesy v interiéri aj dizajnovú úlohu. Základným prvkom, ktorý túto vlastnosť definuje, je riasenie. Existuje pritom niekoľko spôsobov, ako docieliť ideálne riasenie pre každý materiál.   Riasenie záclon Pravidelné riasenie...

Ako vybrať závesný systém

Ako vybrať závesný systém

Ponuka závesných systémov je veľmi široká. Pri ich výbere sa musíte rozhodnúť na základe funkcie, ktorú od záclon, resp. závesov očakávate. Zároveň treba zohľadniť aj štýl, v akom máte zariadený interiér. Hliníkové koľajnice Najpoužívanejší závesný systém sú hliníkové...

Používame materiály od svetových výrobcov

Naším cieľom je poskytovať kvalitné výrobky z kvalitných materiálov. Preto sa pri výbere materiálov sústreďujeme len na kvalitné a overené značky.

Hľadáte dokonalé záclony pre váš byt alebo dom? Neváhajte a kontaktujte nás.

Naši pracovníci vám radi poradia a pomôžu s výberom záclon alebo závesov pre váš interiér, vrátane zamerania a následnej odbornej montáže.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Nahrať môžete súbory (.JPG, .PNG, .BMP, .PDF) s max. veľkosťou 5MB