Kontrolujte svetlo a súkromie vo svojom interiéri elegantným spôsobom

Interiérové rolety sú praktickým riešením pre kontrolu množstva svetla v miestnosti a takisto aj súkromia. Vyrábame ich na mieru tak, aby sedeli presne na vaše okná a zároveň ladili s vaším priestorom.

Interiérové rolety dodávame v rôznych prevedeniach

Jednoduché rolety

Klasické rolety sú obľúbenou a cenovo dostupnou možnosťou pre kontrolu svetla v miestnostiach. Hodia sa ako do tradičných interiérov, tak do moderných priestorov. Sú navrhnuté tak, aby chránili interiér pred nadmerným teplom. Ideálne riešenie pre tých, ktorí siahajú po jednoduchých a praktických riešeniach. Môžete si zvoliť z niekoľkých typov materiálov, napr. polopriepustné, zatemňovacie alebo také, ktoré odrážajú slnečné svetlo, a vďaka tomu sa neprehrieva váš interiér.

Rolety Deň a noc

Regulujte množstvo svetla a súkromia v miestnosti pomocou roliet Deň a noc. Vďaka dvom vrstvám materiálu umožňujú vytvárať rôzne úrovne prechodu svetla. Jedna vrstva je zvyčajne priehľadná, zatiaľ čo druhá je nepriehľadná. Vsaďte na tento esteticky zaujímavý kúsok s jednoduchou údržbou.

Pozrite si naše realizácie

Hľadáte závesy, ktoré budú dokonale ladiť s vaším interiérom a zároveň budú praktické a funkčné? Kontaktujte nás a dohodnite si zameranie interiéru a výrobu závesov na mieru pre vašu úplnú spokojnosť. 

Články z nášho blogu

Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

Ako postupujeme pri realizácii záclon a závesov

Pri realizácii záclon a závesov poskytujeme kompletný servis, od zamerania priestoru, cez poradenstvo a výber závesných systémov, až po montáž a zavesenie hotových záclon a závesov. Ako jednotlivé kroky prebiehajú? Poďme si celý proces postupne priblížiť.

Ako riasiť záclony a závesy

Ako riasiť záclony a závesy

Okrem funkčnosti zohrávajú záclony a závesy v interiéri aj dizajnovú úlohu. Základným prvkom, ktorý túto vlastnosť definuje, je riasenie. Existuje pritom niekoľko spôsobov, ako docieliť ideálne riasenie pre každý materiál.   Riasenie záclon Pravidelné riasenie...

Ako vybrať závesný systém

Ako vybrať závesný systém

Ponuka závesných systémov je veľmi široká. Pri ich výbere sa musíte rozhodnúť na základe funkcie, ktorú od záclon, resp. závesov očakávate. Zároveň treba zohľadniť aj štýl, v akom máte zariadený interiér. Hliníkové koľajnice Najpoužívanejší závesný systém sú hliníkové...

Používame materiály od svetových výrobcov

Naším cieľom je poskytovať kvalitné výrobky z kvalitných materiálov. Preto sa pri výbere materiálov sústreďujeme len na kvalitné a overené značky.

Hľadáte dokonalé závesy pre váš byt alebo dom? Neváhajte a kontaktujte nás.

Naši pracovníci vám radi poradia a pomôžu s výberom záclon alebo závesov pre váš interiér, vrátane zamerania a následnej odbornej montáže.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Nahrať môžete súbory (.JPG, .PNG, .BMP, .PDF) s max. veľkosťou 5MB